sári csarda - maďarská kuchyňa v Dunakiliti

Sári Csarda - pravá maďarská kuchyňa

Ak chcete osláviť nejakú jedinečnú udalosť (maturitu, narodeniny, výročie...) a pritom sa naozaj poriadne najesť, zavítajte do Sári Csardy v Dunakiliti. Privíta vás nielen skvelá maďarská kuchyňa, ale aj nádherné prostredie plné kvetov a štýlového zariadenia.

sari csarda

Reštaurácia sa nachádza približne pol hodinku (35km) z Bratislavy, a keďže sme tam boli niekoľkokrát, odporúčam ju naozaj pre akúkoľvek príležitosť od romantického posedenia vo dvojici až po veľké oslavy. Príjemný personál, skvelé jedlo a krásna zeleň okolo vytvorí skvelý zážitok. Môžete ochutnať skvelé polievky aj netradičnejšie jedlá, ako napríklad špikové kosti.

Hlavné jedlo si môžete vybrať z naozaj pestrého jedálneho lístka, ktorý odporúčam naštudovať vopred 😉 V menu nájdete nielen rôzne grilované špeciality, ale aj ryby, či  tradičnejšie jedlá akými sú paprikáš alebo maďarský guláš.

Ak máte radi sladké dezerty, nechajte si trošku miesta na skvelé palacinky alebo Somloi halušky 😉

somloi halušky

Maďarská kuchyňa je veľmi obľúbená a dobre známa a preto, aj napriek obrovskému počtu stolov pre väčšie skupiny, odporúčame overiť termín, personál vie aj trošku po slovensky, takže by ste nemali mať s rezerváciou vopred žiaden problém.

 

Adam

Leave a reply