Emirates Palace Abu Dhabi - najluxusnejšie hotely

Najluxusnejšie hotely na svete

Predstavte si, že ste jeden deň márnivý milionár, ktorý absolútne nemá ako minúť svoje majetok. Kam by ste išli na dovolenku? Zaplatili by ste si za pobyt v najluxusnejších hoteloch na svete a snažili sa aspoň raz zažiť pocity bohatých a slávnych ľudí?
 najluxusnejšie hotely - limuzíny
Luxusný palác "Emirates Palace" v Abu Dhabi už hostil aj také hviezdy ako Justin Timberlake, Sir Elton John, či Jennifer Lopez. Hotel, ktorý vybudovali za viac ako 3 miliardy dolárov, poskytuje takmer 400 izieb, 40 konferenčných miestností, 1300-metrovú súkromnú pláž, množstvo bazénov a fontán. Samozrejme, nechýba kasíno a najluxusnejšieho ubytovania pre VIP hostí. Za viac ako 100- tisíc eur na deň hotel ponúka svoj program "ultimate holiday experience" v najdrahšej Palace Suite. Na ploche 680 štvorcových metrov sa rozprestiera obrovská spálňa, dve hosťovské izby, obývačka, jedáleň a neodmysliteľná mramorová kúpeľňa s jacuzzi. Všade zlato, striebro, luxusný drevený nábytok a krištáľové lustre. Počas pobytu má hosť k dispozícii vlastného sluhu, limuzínu (Maybach, Rolls Royce, BMW) a dokonca aj súkromné lietadlo v prípade, že by mal záujem o exkluzívny výlet do Bahrajnu alebo Iránu.
najluxusnejšie hotely - spálňa

najluxusnejšie hotely

Four Seasons Hotel George V
Hotel Four Seasons George V na ulici Champs-Elysees v centre Paríža bol postavený síce "len" za 31-miliónov dolárov, no aj tak patrí medzi najdrahšie a najkrajšie hotely na svete. Royal Suite so súkromnou terasou a výhľadom na historický Paríž očarí každého návštevníka. Luxus podčiarkujú starožitnosti a umelecké diela z 18-teho a 19-teho storočia, mramorové kúpeľne, a tiež množstvo zlata, ktoré sa použilo na výzdobu úžitkových predmetov, akými sú lustre, armatúry, alebo kovové časti nábytku. Atmosféra hotela dýchajúca minulosťou sprevádza hostí na každom kroku a dovolí im cítiť sa nielen ako milionári, ale aj ako členovia starých šľachtických alebo kráľovských rodov.

Najluxusnejší hotel Paríža - spálňa
najluxusnejší hotel Paríža - kúpeľňa
Ak sa vám zdá, že tieto hotely predsa len neposkytujú to, čo by si vyžadovali boháči, politici a celebrity, pozrite si toto krátke video - najluxusnejšie hotely na svete.

Adam

Leave a reply